Czakramy ziemi – co warto o nich wiedzieć i gdzie można je znaleźć?Nie da się jakkolwiek ukryć, że świat zaskakuje każdego z nas praktycznie codziennie. Mowa tu zarówno o różnorakich budowlach czy technologiach będących dziełem ludzi, jak i cudach środowiska naturalnego, spośród których wiele nie zostało jeszcze stuprocentowo odkrytych. Fascynujące są między innymi takie zjawiska, czy raczej miejsca, jak czakramy ziemi, które według mnóstwa osób cechują się wytwarzaniem magicznej energii. Czym tak naprawdę są czakramy ziemi i gdzie można na nie natrafić? Jakie mają właściwości i z jakiego powodu warto odwiedzić te miejsca?

W jakich miejscach znajdują się czakramy ziemi?

Czakramy ziemi to w praktyce miejsca, które charakteryzują się promieniowaniem pozytywną energią – z tego powodu nazywa się je również niekiedy gruczołami ziemi. Jak można przeczytać w licznych źródłach, ludzie przez wiele tysięcy lat mogli odczuwać oddziaływanie mocy bijącej z niektórych miejsc, w związku z czym wiele czakramów ziemi znaleźć można w bliskiej odległości od świątyń lub ważnych budowli. Należy tutaj wymienić między innymi kultowe Machu Picchu czy też znane wszystkim ludziom egipskie piramidy. 

Moc czakramów ziemi – o czym warto wiedzieć?

Właściwości czakramów ziemi są różnorakie, ale przede wszystkim mowa tutaj o wytwarzaniu pozytywnej mocy, która może znakomicie wpływać na samopoczucie każdego, kto się do nich zbliży, jak również jego zdrowie. Odnotowano mnóstwo sytuacji, w których stało się cudowne uzdrowienie z pozornie nieuleczalnych chorób, jak również zażegnania mnóstwa nieprzyjemnych objawów. Nie może zatem dziwić fakt, że czakramy ziemi są miejscami tak licznie i chętnie odwiedzanymi przez osoby żywiące nadzieję na szybkie wyzdrowienie lub lepsze samopoczucie – wszystko to zapewnia pozytywna energia płynąca z tych miejsc.

Źródło: jasnowidzamala.pl